שובר מתנה
073-7260556

עיסוי לנשים בהריון

עיסוי לנשים בהריון מיועד לנשים הריוניות אשר עברו את השבוע ה- 16 של ההריון שלהן (לאחר סיום הטרימסטר הראשון של ההריון). הריוניות רבות חשות כאבים ומיחושים שונים במהלך ההיריון והסיבות לכך שונות. חלק מהסיבות קשורות לשינויי מבנה הגוף, חלק למשקל אשר מכביד על הגב (ובעיקר על הגב התחתון) וחלק מהסיבות יכולות להיות מצב פיזי לא אידיאלי שלפני ההיריון אשר גולש לתקופת ההיריון ומחמיר במהלכו (נשים רבות אשר סבלו מכאבי גב לפני ההריון, יסבלו ממנו גם במהלך ההיריון).

עיסוי הריון הוא עיסוי נעים, עדין, אשר נעשה על ידי מעסה שעבר (או עברה כמובן) התמחות לטיפול בנשים בהריון. כל עוד ההיריון תקין ואין סיכונים, ניתן לעבור את החוויה המפנקת. שלא כמו עיסוי רגיל, בו שוכבת המטופלת על מיטת עיסוי כשהפנים שלה בחור המיטה, בעיסוי הריון המטופלת יושבת על כיסא מותאם אשר המטפל יסדר עבורה. המטפל עבר הכשרה כך שהוא מכיר את כל הנקודות אשר עשויות להיות רגישות בזמן ההיריון ולכן יבצע את המגע רק על פי הכללים המתאימים לעיסוי הריון. שלא כמו עיסוי שוודי על מיטת טיפולים, כאן יהיה הטיפול עדין יותר, נעים, אך ממש כמו עיסוי שוודי, הוא יוביל לשיפור התחושה הפיזית והקלה על כאבים אם יש כאלה בזמן ההריון.

ספא במושב בן עמי

חשוב לשים לב כי עיסוי הריון מיועד אך ורק לנשים הריוניות אשר עברו את הטרימסטר הראשון של ההריון. העיסוי אמנם נעשה על ידי ידיים מקצועיות, אך בכל ספק של האישה יש לשתף את המטפל על מנת שהוא יוכל לבצע את העיסוי בצורה הטובה ביותר מבחינה מקצועית ומבחינת הרוגע שההריונית תרוויח ממנו. עיסוי בהריון ניתן לבצע עד ליום הלידה ולכן אם יש לך מיחושים שונים בתקופת ההריון, את חשה כאב או סרבול מהבטן שמושכת קדימה, את מוזמנת להתפנק בספא של מושב בן עמי.

הספא של מושב בן עמי נמצא בתוך המושב, בין כרי דשא רחבים והוא מציע את השירותים שלו לאורחים של הצימרים ולכל מי שמעוניין להתפנק. מקומות עבודה שונים אשר מחפשים דרך לפנק את העובדים שלהם מגיעים למקום על מנת ליהנות משלל המתקנים והמטפלים הטובים ביותר באזור והעובדים יכולים לבחור את סוג הטיפול המועדף עליהם. המטפלים המקצועיים ישמחו לתת למגיעים למקום את ההרגשה הטובה ביותר ואין זה משנה אם האורחים מגיעים ליום פינוק או שוהים בצימרים למספר ימים.

מיועד עבור נשים הרות החל מהשבוע ה-16, הטיפול ייעודי ברמת לחיצות בינונית ומטה, ותומך בשינוי הגוף בזמן ההיריון, תוך התמקדות בשחרור אזור הגב התחתון והאגן ותשומת לב מיוחדת למקרים של בצקות ברגליים. המטפלים המומחים של ספא בן עמי יקפידו לשמור על הגוף והעור שרגישים יותר בזמן הריון ויביאו להקלה במתחים.
זמין גם כסדרת טיפולים.

 

 

להזמנת מקום

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם

רוצה לקבל מבצעים במייל? כןלא

booking promotion
אייקון מסיבת רווקות

מסיבת רווקות מושלמת

מחפשת לארגן מסיבת רווקות? בספא בן עמי תקבלי חבילה מושלמת עם כל מה שצריך.

לקבלת מידע נוסף על מסיבת רווקות בבן עמי