שובר מתנה
073-7260556

רפלקסולוגיה משולבת בצפון

מהי רפלקסולוגיה משולבת?

הרפלקסולוגיה היא תורת הרגל. הטיפול הרפלקסולוגי אומר כי כל איבר שלנו מתבטא בכפות הרגליים שלנו ולכן אנו יכולים לטפל דרך כף הרגל בכל איברי הגוף. במהלך הטיפול הרפלקסולוגי אנחנו יכולים לטפל בבעיות מורכבות כמו כאבים או להביא לרגיעה של הגוף, תלוי במצב הכללי שלו ובבקשה של המטופל. הטיפול הרפלקסולוגי מתבצע על ידי מעשה שלמד עיסוי ולמד עיסוי של כף הרגל והוא יודע גם לזהות קושי של הגוף דרך הסתכלות ודרך עיסוי של כף הרגל.

רפלקסולוגיה משולבת זהו טיפול אשר משלב את הטכניקות של הרפלקסולוגיה תוך כדי טכניקות טיפול שונות בגוף כולו או דרך כפות הרגליים והכל בהתאם לרקע של המטפל. מטפלים רבים מוצאים כי הטיפול הרפלקסולוגי מוביל לתוצאות מדהימות אצל המטופלים, אך מבינים כי לאלו יש צורך בטיפול כולל ולכן הם מתמחים בתחומים נוספים.

את הטיפול של רפלקסולוגיה משולבת ניתן לשלב עם טיפול עיסוי שוודי של הגוף כולו, רק שבטיפול זה יוקדש יותר זמן מהעיסוי לכפות הרגליים. בסוף הטיפול ירגיש המטופל נינוחות עם גופו, רוגע כמו כן הוא יחוש שיפור משמעותי בתחושות הגופניות שלו אם הייתה בגופו אי- נוחות לפני הטיפול. מטופלים רבים אוהבים לשתף את המטפלים במיחושים שלהם לפני הטיפול, למרות שדרך המגע יכול המטפל להבין היכן עליו להתמקד. למעשה טיפול המשלב את הרפלקסולוגיה יכול להיות מסוגים שונים ואם אתם נמנים על אוהבי עיסוי כפות הרגליים, תוכלו לשאול את במקום האם ניתן לשלב את הרפלקסולוגיה בטיפול שלכם.

מקצועיות, נוחות וקסם

הספא בבן עמי, אשר צמוד למתחם הצימרים, מציע לכם לעבור טיפולים מגוונים ובניהם טיפול של רפלקסולוגיה משולבת. הטיפולים כולם מועברים על ידי מטפלים מקצועיים אשר התמחו בטיפול אותו תבקשו לעבור (לכן חשוב להזמין מראש את סוג הטיפול המועדף עליכם). על המטפל בתחום הרפלקסולוגיה להיות מקצועי ובעל ניסיון.

הקסם של המקום משפיע תמיד על הטיפול עצמו וכשמחברים את הקסם של מושב בן עמי והספא יחד עם המטפלים המקצועיים, הוא הופך להיות המקום המושלם לעבור בו טיפול. הספא נמצא על מדשאה ירוקה והוא מציע שלל מתקנים מתקדמים שיפנקו אתכם לפני ואחריי הטיפול. על מנת ליהנות מהטיפול מומלץ לקבוע תור מבעוד מועד ולדעת כי המטפלים יחכו לכם בשעה הנקובה.

לטיפול בספא בן עמי יכולים להגיע המבקרים בצימרים, אך גם זוגות, יחידים או קבוצות שרוצים להתפנק או לטפל בעצמם מוזמנים לקבוע לעצמם טיפול מושלם.

שיטת ריפוי מערבית המטפלת בגוף באמצעות לחיצות בנקודות רפלקס בכפות הרגליים בשילוב עיסוי שכמות, ראש וצוואר. לפי תורת הרפלקסולוגיה כל אזור בכף הרגל מקושר לאיבר אחר בגוף האדם ועל ידי לחיצות מקצועיות על אזורים שונים ניתן להגיע לריפוי של הגוף. הטיפול מפחית מתחים ומסייע לאיזון ולהרגעה של הגוף והנפש.

 

להזמנת מקום

מלא את הפרטים וניצור איתך קשר בהקדם

רוצה לקבל מבצעים במייל? כןלא

booking promotion
אייקון מסיבת רווקות

מסיבת רווקות מושלמת

מחפשת לארגן מסיבת רווקות? בספא בן עמי תקבלי חבילה מושלמת עם כל מה שצריך.

לקבלת מידע נוסף על מסיבת רווקות בבן עמי